Verstappen komt terug op teleurstellende GP: "Soms heb je van die weekends"
Max Verstappen begon erg goed aan de GP van België en werd de jongste piloot ooit die zondag vanaf de eerste rij mocht vertrekken. Maar de race viel zwaar tegen, Verstappen eindigde pas als elfde.
Heel wat Nederlandse fans waren naar Spa-Francorchamps afgezakt om hun pupil aan het werk te zien. Maar Verstappen stelde teleur. Op zijn website kwam hij nog eens terug op het Belgische weekend. "Ik denk dat het in het algemeen een goed weekend was", opent Verstappen. "De auto was echt super."
We hadden meer verwacht, maar na de eerste bocht waren mijn kansen al verkeken - Max Verstappen
En ook de aanwezigheid van de vele Nederlandse fans kon het talent wel bekoren. "Zoveel fans op mijn thuiscircuit, dat had ik niet verwacht", klinkt het. Verstappen werd na een gevecht met de Ferrari's slechts elfde. "We hadden meer verwacht, maar na de eerste bocht waren mijn kansen al verkeken."
"Helaas hebben we geen punten gepakt in Spa. Soms heb je nu eenmaal van die weekends", stelt Verstappen. "Maar we hebben zeker geleerd uit de GP van België. Nu moeten we ons op Monza richten, waar we ons uiterste best gaan doen en hopelijk punten kunnen scoren."
Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang het laatste nieuws per mail.