Ex-wereldkampioen Formule 1 Nico Rosberg zamelt mooi bedrag in voor Oekraïne

Voormalig wereldkampioen Formule 1 Nico Rosberg leeft enorm mee met de oorlog in Oekraïne, die momenteel aan de gang is.

De Russische invasie in Oekraïne beroert wereldwijd vele harten en ook dat van Nico Rosberg. De Duitser werd in 2016 in zijn Mercedes wereldkampioen Formule 1. Meteen het laatste jaar waarin hij in de koningsklasse van de autosport actief was.

Rosberg zet zich nu vooral in voor goede doelen die hem nauw aan het hart liggen en daartoe behoort ook het ondersteunen van slachtoffers van de oorlog in Oekraïne. Met zijn liefdadigheidsinstelling heeft de ex-racer liefst 100 000 euro ingezameld.

— Nico Rosberg (@NicoRosberg) December 22, 2022

Onder meer een Meet & Greet in Monaco kon gewonnen worden door de hoogste doneerders en het winnen van een Tesla behoorde tot de mogelijkheden. 

Meer nieuws