? Fernando Alonso viert feest in de 6 uur van Spa.. mét een Toyota

Fernando Alonso wint de 6 uur van Spa in een Toyota

© photonews

Geen Formule 1 dit weekend en dus koos Fernando Alonso ervoor om de 6 uur van Spa te rijden. Met succes, want de ex-wereldkampioen in de F1 won samen met ploegmakkers Kazuki Nakajima en Sébastien Buemi.

Alonso was zaterdag te zien in een hybride Toyota voor de 6 uur van Spa. Samen met Nakajima en Buemi begon de Spanjaard vanop de pole. Het leek een makkelijke overwinning te worden voor het trio, maar door de safety car werd het in het slot toch nog spannend. 

Voor Alonso is het zijn eerste overwinning sinds 2013. De Spanjaard van McLaren heeft nog een groot doel voor ogen. Naast wereldkampioen in deF1 wil Alonso graag de Indy 500 en de 24 uur van Le Mans winnen. Slechts één coureur kon hem dat ooit voordoen. 

— McLaren (@McLarenF1) 5 mei 2018
— WEC (@FIAWEC) 5 mei 2018

Meer nieuws